Cennik gabinetu kosmetycznego Dermolove Clinic

OFERTA SPECJALNA

50zł ZNIŻKI na pierwszy zabieg dla nowych Klientów Dermolove Clinic!

Zabieg normalizujący + oczyszczenie

Zabieg, który wykorzystuje cenne właściwości peelingów enzymatycznych i chemicznych tak, aby znormalizować i przywrócić skórze blask. Zabieg jest poprzedzony manualnym oczyszczaniem skóry.

260zł
Zarezerwuj
Azelaic Peel Dermaquest

Delikatny resurfacing na bazie kwasu azelainowego i kwasu kojowego. Zabieg skierowany dla skóry bardzo wrażliwej z przebawieniami, w przebiegu trądziku zaskórnikowo-grudkowego oraz w początkowym stadium trądziku różowatego.

200zł
Zarezerwuj
MangoLift Collagen Therapy Dermaquest - zabieg bankietowy

Terapia dedykowana dla skóry wrażliwej, ze znaczącym spadkiem jędrności, skłonnej do powstawania przebarwień i rozszerzonych naczynek. Zabieg silnie nawilża skórę i wzmacnia jej system antyoksydacyjny przy jednoczesnym działaniu liftingującym. Wzmacnia skórę przed silnym stresem oksydacyjnym oraz promieniowaniem UV.

320zł
Zarezerwuj
Mango Peel Dermaquest

Dedykowany skórze z tendencją do rozszerzonych naczynek oraz skłonnej do powstawania przebarwień. Przeznaczony jest zarówno dla skóry z oznakami starzenia, wrażliwej, naczynkowej, a przede wszystkim zmęczonej i pozbawionej blasku. Bogate połączenie substancji aktywnych neutralizuje działanie wolnych rodników, uszczelnia naczynia krwionośne, chroni DNA komórek skóry oraz działa przeciwstarzeniowo.

290zł
Zarezerwuj
Peeling Vitamin C Dermaquest

Rekomendowany dla każdego typu skóry, w szczególności naczynkowej, skłonnej do powstawania przebarwień z oznakami starzenia. Połączenie witaminy C z kwasem ferulowym chroni skórę przed zmianami DNA i promieniowaniem UV. Enzymy z papai, ananasa i arbuza działają wygładzająco i przeciwzapalnie, przywracając komfort skórze suchej i podrażnionej.

250zł
Zarezerwuj
Terapeutyczna Dynia Dermaquest

Program normalizujący przeznaczony dla skóry mieszanej, z problemem krostek, grudek, zaskórników i dla skóry przetłuszczającej się z rozszerzonymi porami. Zabieg oparty jest na naturalnym miąższu z dyni - źródle witamin: C, B1, B2, B6, PP oraz K.

190zł
Zarezerwuj
PQAge Evolution twarz - zabieg bankietowy

Innowacyjny zabieg wykonywany w celu uzyskania natychmiastowego efektu silnego napięcia i ujędrnienia skóry. Wygładza i wyrównuje koloryt skóry, zmniejsza widoczność porów, poprawia skórę trądzikową nie powodując przy tym złuszczania naskórka.

twarz: 350zł
twarz + szyja + dekolt: 550zł
Zarezerwuj
Mezoterapia Nanoigłowa Nanofrax

Bezbolesna metoda nanoiniekcyjnego podania substancji czynnej do naskórka.

twarz: 350zł
twarz + szyja: 380zł
twarz + szyja + dekolt: 450zł
Zarezerwuj
Mezoterapia Mikroigłowa Nanofrax

Metoda mikroiniekcyjnego podania substancji aktywnej do naskórka i skóry właściwej, której towarzyszy stan zapalny, uwalnianie czynników wzrostu z krwi oraz remodeling skóry.

twarz: 350zł
twarz + szyja: 380zł
twarz + szyja + dekolt: 450zł
Zarezerwuj
Mezoterapia Nano+Mikro Nanofrax

Zabieg kombinowany. Łączy metody mezoterapii nanoigłowej i mikroigłowej.

twarz: 420zł
twarz + szyja: 450zł
twarz + szyja + dekolt: 520zł
Zarezerwuj