Skip to content

Mezoterapia Igłowa Katowice

✓ na twarz i włosy (skórę głowy)

preparaty z Certyfikatem Medycznym

✓ szybkie i widoczne efekty

🌷 Mezoterapia to idealny zabieg na wiosnę 🌷

Dlaczego warto wybrać mezoterapię igłową w Dermolove Clinic?

Preparaty z Certyfikatem Medycznym

Za każdym razem podkreślamy, że w Salonie Kosmetycznym Dermolove Clinic stosujemy preparaty do mezoterapii igłowej z Certyfikatami Medycznymi. Bezpieczeństwo i jakość wykonanego zabiegu są dla nas najważniejsze, dlatego przykładamy wagę, do jakości preparatów.

Zabieg wykonywany przez kosmetologa

Mezoterapię igłową w Dermolove Clinic wykonuje kosmetolog posiadający certyfikat ukończenia szkolenia z zakresu wykonywania tego zabiegu.

Konsultacja kosmetolgiczna

Mezoterapię igłową poprzedzamy konsultacją kosmetologiczną, aby zastosowane ampułki odpowiadały potrzebom Twojej skóry.

Bezpieczeństwo i higiena

Aby zapewnić Ci bezpieczeństwo i komfort zabiegu, zachowujemy najwyższe standardy higieny. Stosujemy maseczki i rękawiczki jednorazowe. Dezynfekujemy powierzchnie, z którymi mają styczność klienci.

Preparaty do mezoterapii igłowej stosowane w Dermolove Clinic

Seria AQUASHINE

Produkty do mezoterapii igłowej firmy CAREGEN o wyjątkowym składzie zawierającym nieusieciowany kwas hialuronowy, aktywny kompleks peptydowy oraz kompleks odżywczy składający się z witamin, minerałów, koenzymów i kwasów nukleinowych. Aquashine to preparaty dla osób, które chcą czegoś więcej niż tradycyjna mezoterapia, a nie potrzebują wypełniacza. Produkty są przeznaczone do głębokiej mezoterapii skóry twarzy, szyi, dekoltu lub rąk. Poprawiają elastyczność, nawilżają i rozświetlają skórę już po pierwszym zabiegu! Peptydowa terapia serią Aquashine to preparat nowej generacji, który zapewnia kompleksowe działanie przeciwstarzeniowe skóry twarzy, szyi i dekoltu. Zaletą serii Aquashine jest wielopoziomowe działanie: stymulacja aktywności mięśni w skórze, rozluźnienie włókien mięśni mimicznych i wygładzenie skóry. Pobudza regenerację i odnowę komórkową oraz głęboko nawilżająca.

Preparaty to najwyższej jakości wyroby medyczne certyfikowane przez jednostkę 3EC International. Przeszły badania kliniczne i spełniają restrykcyjne wymagania norm przepisów europejskich. Posiadają certyfikat medyczny CE.

Produkty serii Aquashine nie zawierają toksyny botulinowej.

Aquashine BTX Mezoterapia Igłowa Katowice Piotrowice. Salon Kosmetyczny Dermolove Clinic
Mezoterapia igłowa mesoestetic Katowice. Salon kosmetyczny Dermolove Clinic.

MESOESTETIC

Mesoestetic to jedno z czołowych na świecie laboratoriów farmaceutycznych, będących producentem i dystrybutorem wysokiej jakości produktów medycznych z dziedziny medycyny estetycznej i kosmetologii. Mesoestetic posiada szereg produktów najwyższej jakości, których skuteczność została potwierdzona w badaniach klinicznych. Koktajle do mezoterapii igłowej Mesoestetic z linii mesohyal to najszersza gama wyrobów medycznych posiadające certyfikat medyczny CE najwyższej klasy, służących do podania śródskórnego w zabiegach na twarz. Preparaty z powodzeniem są wykorzystywane w różnorodnych zabiegach anti-aging, mogą być stosowane samodzielnie lub jako składowe koktajli. Dają natychmiastową i długotrwałą poprawę wyglądu skóry. Sercem całej linii Mesohyal jest nieusieciowany kwas haluronowy będący też jej głównym składnikiem aktywnym. Koktajle do mezoterapii igłowej zawierają kwas hialuronowy, który w połączeniu z różnymi substancjami aktywnymi takimi jak: witaminy, koenzymy i aminokwasy są dobrze tolerowane, doskonale wchłaniają się i integrują w skórze właściwej. Dostarczanie tych substancji aktywnych wspomaga produkcję kolagenu i elastyny, przywracając skórze gęstość, nawilżenie oraz spłycenie zmarszczek.

Produkty nie są pochodzenia zwierzęcego.

Produkty serii Mesohyal:

CYTOCARE 532

Cytocare 532 to produkt francuskiego laboratorium RevitaCare®. Wyjątkową skuteczność zapewnia skład produktu, ponieważ oprócz kwasu hialuronowego zawiera także 55 aktywnych składników, w tym witaminy, sole nieorganiczne i aminokwasy. Synergistyczne działanie witamin, aminokwasów i minerałów wraz z kwasem hialuronowym przyśpiesza regeneracje komórkową i posiada działanie przeciwutleniające i ochronne. Wszystkie preparaty Cytocare posiadają certyfikat medyczny CE.

Cytocare 532 Mezoterapia Igłowa Katowice Dermolove Clinic. Bezpieczna i skuteczna mezoterapia skóry.
Skład:
 • Kwas hialuronowy 32 mg
 • Witaminy
 • Nieorganiczne sole
 • Aminokwasy
Wskazania:
 • Liczne zmarszczki, również zapobieganie zmarszczek u młodych osób i powstanie ich
 • Skóra wymagająca intensywnej regeneracji
 • Skóra odwodniona i wiotka
 • Przebarwienia
 • Skóra „zmęczona”
Efekty:
 • Spłycenie zmarszczek
 • Zagęszczenie skóry oraz regeneracja
 • Głębokie nawilżenie skóry
 • Zapobiega pojawieniu się „pierwszych zmarszczek”
 • Zapewnia blask i promienność skóry
 • Przeciwutleniające i ochronny
 • Zapewnia intensywne odżywienie skóry
 • Skóra jest promienna i pełna blasku
Filorga 135 Mezoterapia Igłowa Katowice Dermolove Clinic. Z Certyfikatem Medycznym.

FILORGA

FILORGA została założona w 1978 roku przez francuskiego lekarza medycyny estetycznej, który jako pierwszy opracował formułę polirewitalizujacej substancji jaką jest NCTF® (New Cellular Treatement Factor) – unikalny preparat do iniekcji, który zapobiega, spowalnia i koryguje oznaki starzenia się skóry. Preparaty Filorga NCTF 135 i NCTF 135 HA mają udokumentowane właściwości NCTF w profilaktyce ani-aging:

 • Aktywna regeneracja uszkodzeń skóry – działanie synergistyczne składników odżywczych z kwasem hialuronowym, poprawia gojenie uszkodzonej skóry oraz przyśpiesza regenerację komórkową.
 • Aktywne nawilżanie – zewnątrzpochodny kwas hialuronowy ma znaczące właściwości higroskopijne – wypełnia przestrzeń pomiędzy włóknami kolagenowymi macierzy komórkowej ograniczając utratę wody.
 • Poprawa kolorytu skóry – kwas hialuronowy przyczynia się do powstania nowych naczyń krwionośnych, dzięki czemu skóra jest lepiej dotleniona i zdrowsza.
 • Przywrócenie równowagi jonowej – NCTF przywraca równowagę jonową w komórkach zapewniając prawidłową syntezę białek skóry właściwej
 • Stymulacja wzrostu komórkowego – NCTF stymuluje syntezę głównych składników macierzy pozakomórkowej
 • Ochrona komórkowa – aktywne składniki NCTF ograniczają produkcję szkodliwych dla skóry wolnych rodników, zapobiegają powstaniu nadtlenku wodoru i tworzeniu się grup ponadtlenkowych
 • Regeneracja wiskoelastyczna – NCTF działa na gen inhibitora elastazy, przez co wpływa na przywrócenie sprężystości komórek oraz zapobiega sztywnieniu tkanek.

Preparaty do mezoterapii Filorga polecane są przede wszystkim w celu:

 • Pielęgnacji skóry zmęczonej
 • Pielęgnacji skóry dojrzałej
 • Zmniejszenia widocznych oznak starzenia się skóry
 • Zapobiegania starzeniu się skóry
 • Rewitalizacji i nawilżeniu skóry
 • Przywróceniu gęstości skóry
Preparaty Filorga posiadają certyfikat medyczny CE. Spełniają wymagania klasy III Medical Devices zgodnie z Dyrektywą 93/94 CE.

Dr. CYJ - mezoterapia na włosy

Dr. Cyj Hair Filler to innowacyjny produkt, który jest skuteczny w walce z wypadaniem włosów. Prace na tym preparatem trwały ponad 10 lat – ich zwieńczeniem jest nowa, opatentowana formuła 7 rewolucyjnych peptydów i kwasu hialuronowego. Innowacyjność Dr. Cyj Hair Filler to nie tylko sam skład, ale również nowa, opatentowana przez Caregen, technologia przedłużonego uwalniania substancji aktywnych – „Sustained Release Technology”. Dzięki niej, preparat Dr. Cyj działa jeszcze 14 dni po aplikacji. To zupełny przełom w sposobie dostarczania substancji aktywnych – minimalna dawka skoncentrowanego preparatu utrzymuje się jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych. Dr. Cyj to przejrzysty o niskiej lepkości żel zawarty w sterylnej, szklanej strzykawce. Preparat został doceniony w 2017 roku, otrzymując nagrodę “Perła Dermatologii Estetycznej 2017”. Spełnia wymagania klasy III Medical Devices, posiada certyfikat medyczny świadczący o bezpieczeństwie preparatu do iniekcji podskórnych.

Dr Cyj hair filler Mezoterapia Igłowa skóry głowy Katowice Dermolove Clinic. Mezoterapia na włosy.