Skip to content

VOUCHER PREZENTOWY

Na wszystkie zabiegi kosmetyczne

Możliwość wystawienia vouchera elektronicznego

Ważny aż 3 miesiące od daty zakupu

Idealny prezent na na każdą okazję

Kup Voucher Prezentowy już dziś!

Potrzebujesz voucher w innej kwocie? Zadzwoń do nas +48 507 938 697

Zasady korzystania z bonu podarunkowego

  1. Voucher wystawiany jest w trzech nominałach: 300zł, 400zł i 500zł.
  2. Voucher wydawany jest w postaci fizycznej – do odbioru w Salonie Kosmetycznym Dermolove Clinic –  lub w formacie cyfrowym wysyłany na adres email.
  3. Aby umówić wizytę należy skontaktować się z Salonem Dermolove Clinic pod numerem +48 507 938 697 podając numer vouchera.
  4. Jeżeli cena zabiegu jest niższa niż wartość vouchera, pozostała kwota przechodzi do wykorzystania na następny zabieg. Nie ma możliwości wypłaty pozostałej części środków. Jeżeli natomiast zabieg jest droższy niż wartość vouchera, należy dopłacić różnicę w Salonie w dniu zabiegu.
  5. Voucher nie łączy się z innymi promocjami i rabatami. Obowiązują ceny standardowe, zawarte w cenniku.
  6. Voucher ważny jest 3 miesiące od daty zakupu.
Vouchery prezentowe do salonu kosmetycznego Katowice. Bon podarunkowy do kosmetyczki

Podaruj bliskiej osobie zdrową skórę!

Voucher na zabieg kosmetyczny to idealny pomysł na prezent zarówno dla kobiety jak i dla mężczyzny! Zabiegi w naszym gabinecie są dostosowane do każdego typu skóry. Specjalizujemy się w zabiegach na twarz, zarówno tych, mających zwalczyć problemy skórne takie jak trądzik czy przebarwienia, oraz tych, które mają dodać skórze blasku i usunąć pierwsze oznaki starzenia się. Bon podarunkowy do salonu kosmetycznego Dermolove Clinic będzie więc prezentem, który dopasuje się do potrzeb osoby obdarowanej. Zadbają o to nasi kosmetolodzy, którzy podczas konsultacji kosmetologicznej dobiorą zabieg na podstawie stanu skóry i preferencji klienta.

Bon podarunkowy - pomysł na prezent dla każdego

Szukasz prezentu dla dziewczyny? Walentynki, Dzień Kobiet? A może chcesz podarować go swojej Mamie? Jest kilka powodów, dla których voucher na zabieg kosmetyczny to dobry pomysł. Po pierwsze, zdrowa i promienna skóra poprawia samopoczucie i dodaje pewności siebie. Po drugie, nasze zabiegi są dostosowane zarówno dla młodej jak i dojrzałej skóry. Jako kosmetolodzy wiemy, że indywidualne podejście jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. Dlatego wręczając voucher prezentowy do Dermolove Clinic możesz być pewien, że będzie to trafiony prezent. Po trzecie, voucher w formie fizycznej jest wydrukowany na sztywnym papierze ozdobnym, a ramka i napis „VOUCHER PODARUNKOWY” są wykonane ze złotej folii. Sam w sobie prezentuje się bardzo elegancko. Dodatkowo, po wypisaniu vouchera pakujemy do go ozdobnej koperty i przewiązujemy wstążką, co sprawia, że jest to gotowy do wręczenia prezent!

Voucher Prezentowy do salonu kosmetycznego Dermolove Clinic Katowice Piotrowice. Zabiegi na twarz.
Lifting Twarzy Zabieg Bankietowy Katowice Dermolove Clinic

Zdrowa skóra i chwila odpoczynku

Zabiegi w Salonie Kosmetycznym Dermolove Clinic to nie tylko zdrowa skóra, ale także okazja do odpoczynku i relaksu w spokojnej atmosferze przy dźwiękach wyciszającej muzyki. Nie każdy zabieg kosmetyczny jest bolesny – niektóre, tak jak peelingi na twarz są wręcz przyjemne! Dbamy o to, żeby klient czuł się u nas komfortowo niezależnie od tego jaki zabieg wykonujemy. Staramy się, żeby czas spędzony w Dermolove Clinic był dla Klienta chwilą do wyłączenia się od zgiełku i codziennych spraw.  Dlatego voucher podarunkowy do naszego salonu to prezent, który na pewno przypadnie do gustu każdej osobie!

Opinie naszych Klientów

Polecam zabiegi w salonie kosmetycznym Dermolove Clinic. Jestem zadowolona z efektów mezoterapii. Pani kosmetolog profesjonalnie wykonała zabieg, a ja przyjemnie spędziłam czas
Paulina
Mezoterapia mikorigłowa to mój faworyt. Polecam!
Kasia
Bardzo dobry gabinet i podejście do klienta. Przed zabiegiem Pani kosmetolog wytłumaczyła mi całą procedurę nakładania kwasów na twarz. Peeling Terapeutyczna Dynia daje super rezultaty!
Ania
Serdecznie polecam salon Dermolove Clinic! Pani Oliwia jest bardzo przyjaźnie nastawiona do klienta, dokładnie wyjaśniła mi na czym będzie polegał zabieg i wyczerpująco odpowiedziała na wszystkie postawione pytania. Zabieg został wykonany w pełnym skupieniu i na najwyższym poziomie! Jestem zachwycona wizytą i już nie mogę doczekać się kolejnej!
Ewelina
Profesjonalnie wykonane kwasy na twarz (miałam nakładany kwas azelainowy, Azelaic Peel) oraz przyjazna atmosfera w gabinecie. Obsługa tolerancyjna i przyjemna dla osób LGBT.
Kamila